info@kannaway-rise.com.ua

Навколо масла конопель зараз справжня галас. Завдяки своїм потужним властивостями, це масло зараз по популярності набирає обертів. Ще б пак, воно знімає нервозність, покращує якість сну, полегшує хронічні болі.

CBD Масло. Про користь конопель. 1

Незважаючи на зростаючу популярність масла з каннабідіола існує безліч помилок! Давайте з Вами спробуємо в цьому розібратися!

Що таке КБД (CBD)? Я «зловлю кайф» від нього?

Масло виробляється з конопель, або, якщо по-науковому, рослини Cannabis Sativa L, і не несе в собі наркотичного ефекту.

КБД (CBD) – це абревіатура каннабідіола – одного з хімічних компонентів, виявленого в коноплях або марихуану.

Тетрагідроканнабінол (ТГК, THC) – інший компонент, також міститься в коноплях, – є психоактивних, і він як раз відповідальний за стан «кайфу».

Таким чином, КБД (CBD) не є психоактивних речовиною, але тим не менш несе в собі масу терапевтичних переваг. Ці властивості відрізняються від медичної марихуани, використовуваної для зменшення болю і полегшення симптомів. КБД масло є конопляним екстрактом із законних сортів конопель, зміст ТГК в продукті не перевищує законом встановлений ліміт в 0,2%. Наприклад, для отримання легкого «токсичного» (наркотичного) ефекту необхідно вжити порядку 6-9 літрів конопляного масла одномоментно!

Переваги, які ви отримаєте, додавши КБД масло в ваш план харчування.

Вживання масла КБД допоможе позбутися від наступних проблем:

Біль і запалення. Натуральне позбавлення від болю знаходиться, мабуть, в топі бонусів, які несе КБД.
Стану ментального здоров’я, такі як тривожність, невроз нав’язливих станів, розлади, пов’язані з соціальними навичками спілкування, панічні атаки. КБД має доведений антипсихотичний ефект.
Головний біль найчастіше викликана стресом і зневодненням, але нервова дисфункція і підвищена активність також вносять вклад в біль і пульсацію. Так як КБД здатний знижувати рівень чутливості больових рецепторів на рівні нервів, це допомагає позбутися від болю і запалення, пов’язаного з головним болем/
Стрес. Каннабіодние рецептори виявлені в частині нашого мозку, пов’язаної з регулюванням настрою, страху і стресу. Регулярне споживання каннабіодов може знизити вже існуючий рівень стресу і дратівливості і допоможе збільшити і зміцнити загальний рівень протистояння стресу.
Передменструальний синдром. КБД містить незамінні жирні кислоти, які допомагають збалансувати жіночі гормони, допомагаючи полегшити безліч неприємних симптомів, які багато хто відчуває в цей час місяця.
Ви можете вживати КБД по-різному, в залежності від ваших особистих переваг, але деякі його форми більш біодоступності, ніж інші. Незважаючи на те, яку форму ви віддасте перевагу, жодна з них не змусить вас виявитися в стані «під кайфом». Інгаляції, мазі для місцевого застосування і настоянки мають найбільшу біодоступність КБД. Капсули для прийому всередину теж досить ефективні, але менш біодоступності. Деяким подобається додавати масло в ранкові смузі. Виберіть те, що підходить саме вам, і додайте його в ваш щоденний раціон.

Дізнатися більше про придбання якісного масла.

Продукти доступні в продажу по всьому світу тільки в мережі магазинів компанії Kannaway, компанія монополіст і вона заходить на російськомовний ринок саме зараз, перейдіть за посиланням і отримаєте більше інформації про продукти і про можливості побудови бізнесу


Любовь Николаевна

Світ великий і завжди нам відкриваються саме ті перспективи, яких ви варті! Нам ніколи не дається бажання без того, щоб не мати можливостеі для їх реалізації!

Залишити відповідь

Закрити меню

Show Buttons
Hide Buttons