info@kannaway-rise.com.ua
kannaway-power-protein

Розроблений протеїновий коктейль для контролю ваги, ідеально підходить для тих, хто хоче скинути жир або наростити м’язову масу.
Коли Kannaway Power Protein використовується в якості частини здорової дієти і активного способу життя, він може допомогти вам досягти ваших цілей в області схуднення та фітнесу, не займаючи занадто багато часу протягом дня.

protein-1


При використанні в якості частини здорового харчування та активного способу життя,Kannaway харчування Протеїн може допомогти вам досягти ваших втрата ваги і фітнес-цілей, Вам не потрібно витрачати занадто багато часу. Сила білка сприяє здоровому вибору їжі, створюючи повне відчуття, що не заохочує перекушування між прийомами їжі. Kannaway харчування Протеїн підсолоджений чистим тростинним цукром і органічним екстракт стевія і зі смаком какао-порошком для смачної їжі заміни напою.
Потужність Kannaway Білок має формулу сої, вільна, який включає ізолят сироваткового білка конопляного білок без ГМО інгредієнтів власницькі Бі-Бонг трав’яної суміші.

Так як продукція абсолютно нова, більше про протеїн Kannaway дізнаєтеся у статті: Сенсаційний засіб !!! 15 неймовірних переваг конопляного протеїну. Частина 1

Любовь Николаевна

Світ великий і завжди нам відкриваються саме ті перспективи, яких ви варті! Нам ніколи не дається бажання без того, щоб не мати можливостеі для їх реалізації!

Залишити відповідь

Закрити меню

Show Buttons
Hide Buttons