info@kannaway-rise.com.ua
1000-vozmojnostey

Мене звуть Люба, мені скоро 49 років. Так, я можу говорити про свій вік. Як би не було сумно, але у мене все зазвичай.

Я народилася в маленькому містечку в Миколаївській області. Мої батьки були простими робітниками. Папа пішов з життя, коли мені виповнилося 22. Мама живе на пенсію, якої вистачає лише на комуналку. І мені доводиться допомагати їй.
У мене дорослий син, але теж хочеться допомогти його сім’ї і якось підтримувати не тільки морально, а й фінансово.
Ви погодитеся зі мною, що турбота про сім’ю – це найважливіше. Без цього ми не так добре виживаємо. Нас засмучує, коли хворіють наші батьки, і ми тягнемося щосили, щоб підтримати їх і допомогти їм.

Нас турбує майбутнє наших дітей і онуків.
І я вирішила, що зможу подолати труднощі і добитися успіху. І ось я перший раз підписала угоду з компанією мережевого маркетингу. Так, все було просто чудово. Були продажу, були клієнти та партнери, але як-то все не те і не так. Здебільшого, це була стара школа побудови МЛМ. Це список контактів, це холодні контакти, це те, що найбільше напружує в мережевому.
Закинула я свою затію, але все ж Гроші – НННада!

Моя подруга мене запросила в «Клуб 10Х» на навчання. На одному з уроків, при читанні книги «Буклет Мільйонера», автор книги Грант Кардон, пише, що для отримання додаткового доходу знайдіть компанію мережевого маркетингу.

Ну думаю – «Чудово! Гаразд, як говорила Аліса, я про це подумаю завтра!»

І тут через півгодини на Фейсбук мені від одного приходить запрошення на сайт. І написав так цікаво: «Годі спати! Давай працювати!”
Я перейшла по посиланню і зрозуміла, це те, що я шукала!

І як казала, мій спонсор Марина: «Дивись, Де гроші?»

І гроші я побачила. І це непогані за нашими мірками гроші.
Це ж конопля. О Боже, я та, що поширює брошури про шкоду наркотиків, та, що підтримує рух за мир без злочинності та наркотиків, як я буду просувати масло конопель?

завтра! »І тут через півгодини на Фейсбук мені від одного приходить запрошення на сайт. І написав так цікаво: «Годі спати! Давай працювати!”
Я перейшла по посиланню і зрозуміла, це те, що я шукала! І як каже мій спонсор Марина: «Дивись, Де гроші?» І гроші я побачила. І це непогані за нашими мірками гроші.
Це ж конопля. О Боже, я та, що поширює брошури про шкоду наркотиків, та, що підтримує рух за мир без злочинності та наркотиків, як я буду просувати масло конопель?

І це питання мене мучило.

Як я його вирішила?

Я просто, стала дивитися інформацію в інтернет. (Як то кажуть Гугл – в допомогу). І виявляється, що це масло не викликає ніякого психотичних ефектів, не викликає звикання, а навіть навпаки є дуже хорошим і цінним.
Ну, про це вже в інших моїх постах.
Скажу одне!

ЦІ ПРОДУКТИ ВАРТУЮТЬ ТОГО, ЩОБ ПРО НИХ РОЗПОВІДАТИ!

Ми працюємо в інтернет за системою, вона робить за нас 85% роботи.
Завжди є підтримка і допомога!
Якщо вам дійсно потрібні гроші, то ласкаво прошу в нашу поки ще маленьку, але вже дуже дружну команду KANNAWAY!

Це просто, але й не легко!

Бути на початку будь-якого бізнесу завжди потрібно більше зусиль, але на то воно і початок!
У будь-який час Ви можете зі мною зв’язатися: написати мені на пошту, або відразу ж в системі в чаті на презентації, яка проходить кожної години!
Зв’яжіться зі мною і разом ми зможемо досягти багато! Приєднуйтесь!


Дивіться інформацію на сайті: “Фонд за мир без наркотиків”

ось уривок: »Що стосується медичного використання марихуани, то вона містить ще одне хімічна речовина, яка називається КБД (канабідіол). Ця речовина, яке найчастіше асоціюється з медичним застосуванням. На відміну від ТГК, КБД не викликає «кайф» .2 Переваги використання КБД в медицині ще вивчаються, як і методи вирощування марихуани з високим вмістом КБД і низьким вмістом ТГК для використання в медичних цілях. »

P.S. Ще на мене вплинуло це відео:

Тренд 2019!

Любовь Николаевна

Світ великий і завжди нам відкриваються саме ті перспективи, яких ви варті! Нам ніколи не дається бажання без того, щоб не мати можливостеі для їх реалізації!

Залишити відповідь

Закрити меню

Show Buttons
Hide Buttons